Oferta SPA w Krakowie i okolicach

​Strefa relaksu to miejsce w hotelu, o którym każdy marzy by się udać po ciężkim dniu spędzonym np. na szkoleniu bądź konferencji. Bardzo często to właśnie firmy wykupują dla swoich pracowników jakieś zabiegi w SPA, aby chociaż trochę wynagrodzić ich trud, jaki wkładają w wykonywaną pracę. Wypad do SPA również jest świetnym rozwiązaniem na babski wypad albo wieczór panieński! Jeśli jesteś z Krakowa lub okolic, na pewno zainteresuje cię poniższy artykuł - dzisiaj opowiemy o najlepszych ofertach SPA w mieście.

Nie tylko dla podróżników
Jak już wspomnieliśmy, aby pójść do SPA jest wiele powodów. Można też pójść bez konkretnego. W takich miastach jak Kraków wydaje nam się, że oferta SPA jest tak ogromna, że to prawie niemożliwe, by wybrać coś, co nas usatysfakcjonuje. Czy lepiej wybrać niezależne SPA, czy to w hotelu? Czy czytać opinie w Internecie? Na drugie pytania od razu odpowiemy – czytać, ale z rozsądkiem. Wiadomo, że wiele z nich mogło zostać napisanych pod wypływem silnych emocji. Każdy człowiek ma inne oczekiwania i to, na co jakaś pani zwróciła uwagę dla ciebie może okazać się zupełnie nie ważne. Hotel czy samodzielne SPA? Tutaj odpowiemy szczerze, że każda opcja jest dobra.

Hotele ze świetnym SPA w okolicach Krakowa
Jeśli chodzi o opinie, warto polegać na rekomendacjach. Dzisiaj opowiemy o ofercie SPA w hotelu Lenart. Hotel Lenart jest położony w regionie Wieliczki, 20 minut jazdy od Krakowa. Jego lokalizacja jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza, jeśli weźmiemy pod uwagę, że w tym regionie odbywa się wiele turnusów zdrowotnych w kopalni soli. Hotel Lenart posiada bardzo dobrą ofertę SPA dla każdego – czy to dla klienta prywatnego czy biznesowego. Jest czynne przez cały tydzień od godziny 16 do 21, a żeby się tam dostać musimy się zapisać w recepcji – telefonicznie lub osobiście. Warto wiedzieć, że będąc gościem w hotelu Lenart przysługuje nam godzina pobytu w strefie Wellness, która jest wliczona w cenę. Żal z takiej oferty nie skorzystać.

Co oferuje hotel Lenart?
W hotelu możemy wybrać kilka dostępnych opcji. Pierwszą z nich jest po prostu przebywanie i relaksowanie się s strefie Wellness, czyli korzystanie z jacuzzi, suchej sauny, łaźni parowej, basenu i siłowni. Drugą opcją jest wykupienie dla siebie konkretnego zabiegu lub całego dnia w SPA. Mamy wybór spośród kilku ofert, m. in. Luksusowe Day SPA, Special Day SPA, Dzień Relaksu w SPA oraz Day SPA Dla Niej lub Dla Niego. Każda z nich zawiera profesjonalny masaż (sportowy, tajski, klasyczny, relaksacyjny lub aromaterapeutyczny) oraz wybrane zabiegi. Warto zwrócić uwagę na zabiegi na dłonie i stopy - zwykle nie poświęcamy wiele uwagi tym częściom ciała, a przecież służą nam każdego dnia. Hotel posiada także ciekawą ofertę zabiegów na twarz.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 452

E-mail: kontakt@kapitancichocki.pl

Nasza strona pomoże Państwu w wyborze miejsca zarówno na rodzinne uroczystości takie jak ślub czy komunia, ale też będzie poradnikem po najlepszych miejscach noclegowych i relaksacyjnych w Krakowie.

monitory interaktywne