Najlepsze hotele w Krakowie i okolicach

Mieszkanie w wielkim mieście ma zarówno wiele zalet, jak i wad. W szczególności, jeśli musimy podjąć się organizacji jakiegoś wydarzenia, np. wesela albo szkolenia firmowego. Często zdarza się, że wybranie odpowiedniego miejsca zostawiamy na sam koniec, ponieważ wydaje nam się, że w dużym mieście będziemy mieć jeszcze większy wybór. Nie do końca jesteśmy w błędzie, jednak jeśli zależy ci na wysokiej jakości, jest więcej rzeczy na które powinieneś zwrócić uwagę. Jak znaleźć najlepszy hotel w Krakowie i okolicach?

Selekcja
Wpisując tę frazę w jakąkolwiek wyszukiwarkę, od razu wyskoczą nam setki ofert, które trzeba poddać selekcji. Czy warto czytać opinie o hotelach, które wpadną nam w oko? Z jednej strony tak, ponieważ dzięki temu możemy zwrócić uwagę na problematyczne kwestie, ale z drugiej wiadomo, że recenzje często mogą być pisane pod wpływem emocji. Rozsądniej więc zasięgnąć opinii u ludzi, którzy wcześniej korzystali z usług danego hotelu. Zrób także listę rzeczy, na których najbardziej ci zależy oraz dokładnie przeczytaj, co oferują hotele.

Kraków czy okolice Krakowa?
Zastanów się, czy lepiej na twoje wydarzenie wybrać tłoczny Kraków, czy może mniej oblegane okolice. Weź pod uwagę czas dojazdu, korki, specyfikę miejsca. W zależności od typu wydarzenia, jakie organizujesz, ustal rozwiązanie, które będzie korzystniejsze dla uczestników.

Polecane hotele w Krakowie oraz okolicach
Jednym z popularniejszych hoteli w okolicach Krakowa jest hotel Lenart. Hotel ten znajduje się w Wieliczce, 20 minut od Krakowa przy użyciu komunikacji miejskiej. Z wielu względów taka lokalizacja jest atrakcyjna, ponieważ szybko dostaniemy się do miasta, a zarazem mamy okazję pozwiedzać równie popularne miejsce, jakim jest Wieliczka i kopalnia soli.

Jaka jest oferta hotelu Lenart?
Można powiedzieć, że hotel jest przygotowany na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak konferencje, szkolenia firmowe, wesela czy weekendy w SPA. Jeśli chodzi o wydarzenia przeznaczone dla klienta biznesowego, w hotelu Lenart udostępnia się aż 11 sal konferencyjnych z pełnym profesjonalnym wyposażeniem i szybkim Internetem (co jest bardzo istotne, jeśli szkolenia zawierają np. wykłady on-line). Sale można modyfikować według potrzeb, a łącznie zmieści się w nich ponad 500 osób, co jest rzadko spotykane w hotelach. Jeśli chodzi o ofertę weselną, w hotelu dostępne są trzy sale (Klonowa, Wiśniowa i Oliwkowa), w których bawić się może do 350 osób. Ponadto, każda z sal posiada własną kuchnię i możliwość ułożenia unikalnego menu, wyłącznie na uroczystość weselną. Hotel Lenart jest także przyjazny dzieciom, istnieje możliwość skorzystania z usług animatora. Dodajmy także, że w hotelu pracuje wykwalifikowana obsługa znająca języki obce.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 452

E-mail: kontakt@kapitancichocki.pl

Nasza strona pomoże Państwu w wyborze miejsca zarówno na rodzinne uroczystości takie jak ślub czy komunia, ale też będzie poradnikem po najlepszych miejscach noclegowych i relaksacyjnych w Krakowie.

monitory interaktywne