Plusy organizacji wesela w hotelu

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka oraz jego rodziny i przyjaciół. Panie marzą o tym dniu od dzieciństwa, przeglądają ślubne katalogi i projektują idealną suknie. Panowie natomiast chodzą na siłownię i uczą podstawowych tanecznych kroków. Innymi słowy, wszyscy chcą, żeby ten dzień był wyjątkowy i dobrze zorganizowany. Coraz popularniejszą opcją jest zorganizowanie swojego wesela w hotelu. Jakie są plusy podjęcia takiej decyzji?

Przede wszystkim wygoda
Nie ma się co oszukiwać, często to wygoda wpływa na decyzję zorganizowania wesela w hotelu. Hotele oferują klientom szereg usług – od tych kompleksowych, takich jak profesjonalnie wyposażona sala weselna, zapewnienie wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego, świetna kuchnia z doświadczonym szefem kuchni czy wykwalifikowana obsługa, do dodatkowych, np. kilku godzinach w SPA i zrelaksowaniu się, albo skorzystanie z innych atrakcji (fajerwerki, pokaz taneczny itd.). Trzeba pamiętać o tym, że hotele, które specjalizują się w organizowaniu wesel mają sprawdzoną bazę kontaktów, prawdopodobnie do wszystkich ludzi, o jakich jesteście w stanie pomyśleć. Dzięki temu podczas wydarzenia nie trzeba się martwić zupełnie o nic, tylko poświęcić swój czas i energię gościom. Obsługa hotelu zadba o wszystkie szczegóły.

Baza noclegowa
Na pewno na liście twoich gości znajdzie się całkiem dużo takich, którzy przyjadą do ciebie z daleka. Jako organizator wesela powinieneś zająć się noclegiem dla nich, przynajmniej na tę wyjątkową noc. Czasem zdarza się, że Para Młoda rozlokowuje przyjezdnych gości po domach rodziny i przyjaciół, ale nie każdy lubi taką formę. Pamiętaj o tym, że twoi goście również potrzebują trochę prywatności i chwili dla siebie, dlatego zadbaj o ich komfort. Organizując wesele w hotelu na pewno dostaniesz korzystne zniżki za pokoje dla gości. Dodatkowo, większość hoteli oferuje piękne apartamenty dla nowożeńców w prezencie! Hotele nie zapominają też o najmłodszych gościach, często pokój np. dla karmiących mam lub dla dzieci, które potrzebują się przespać dwie godziny dostaje się w cenie.

Tematyczne sale
Ogromnym plusem organizowania wesela w hotelu jest możliwość wynajęcia naprawdę bajkowej sali. Zwykle hotele dysponują kilkoma do wyboru – wszystko uzależnione jest od liczby gości, jaka znajduje się na twojej liście. Jeśli jesteś z Krakowa bądź okolic, zwróć uwagę na ofertę hotelu Lenart, który znajduje się w regionie Wieliczki i Krakowa. Hotel Lenart proponuje trzy ogromne sale weselne – Klonową, Wiśniową oraz Oliwkową. Każda z nich jest urządzona w ciekawy i elegancki sposób. Wszytskie trzy są klimatyzowane i posiadają wydzielone miejsce dla grającego zespołu. Dodatkowo, każda z nich ma własną kuchnię.

Zobacz również

Kontakt

Tel: 802 659 452

E-mail: kontakt@kapitancichocki.pl

Nasza strona pomoże Państwu w wyborze miejsca zarówno na rodzinne uroczystości takie jak ślub czy komunia, ale też będzie poradnikem po najlepszych miejscach noclegowych i relaksacyjnych w Krakowie.

monitory interaktywne